SME RADI, ŽE STE SI VYBRALI PLÁVANIE V AQUAKIDS. NIŽŠIE NÁJDETE INŠTRUKCIE K PRIHLÁSENIU DIEŤATKA DO KURZU PLÁVANIA.

1.

Po kliknutí na tlačítko PRIHLÁSIŤ SA DO KURZU vypíšete prihlášku a najneskôr 5 dní pred začiatkom kurzu Vám prídu na Vašu e-mailovú adresu uvedenú v prihláške inštrukcie kurzu a tlačivá –  záväzná prihláška s čestným prehlásením a potvrdenie k lekárovi. Prihláška je záväzná a súhlasíte v nej s prevádzkovým poriadkom, tak si ho pozorne prečítajte, pretože je súčasťou prihlášky

2.

Tlačivo Potvrdenie k lekárovi si prosím vytlačte, dajte potvrdiť pediatrovi a prineste ho na 1. lekciu plávania. Je to potvrdenie, že dieťa netrpí žiadnou vážnejšou chorobou, ktorá by sa mohla zvýšenou námahou alebo dlhším pobytom vo vode zhoršiť, prípadne by mohla spôsobiť infekcie iných detí. 

3.

 Vytlačenú a podpísanú prihlášku mi prinesiete na 1. lekciu plávania, ktorá bude adaptačná a na ktorú prídete 15 minút skôr, aby sme si stihli dať dokopy dokumenty a oboznámiť sa s prostredím, v ktorom budeme plávať.

4.

Informácie k platbe

 1. Účastník kurzu je povinný minimálne 7 dní pred začiatkom zaplatiť stanovenú cenu kurzu. V opačnom prípade bude jeho miesto obsadené ďalším záujemcom.
 2. V cene je zahrnutých 8 (4) výcvikových lekcií. Ak účastník kurzu plaveckých jasličiek absolvuje menej ako 8 lekcií z dôvodu choroby a ospravedlní sa minimálne 24 hodín pred lekciou SMS správou na tel.číslo 0910 160 000, má nárok na všetky náhradné lekcie. Náhradné lekcie je povinný odplávať do 2 mesiacov od ukončenia kurzu v ktorom vznikli, inak stráca na ne nárok.
 3. Účastník kurzu je povinný ohlásiť dôvod neúčasti na lekciách najneskôr 24 hodín pred začiatkom kurzu. Ak sa na začiatku nezúčastní prvých 2 lekcií bez ohlásenia, bude mať kurz zrušený a obsadený iným účastníkom bez možnosti vrátenie peňazí.
 4. IBAN: SK30 1100 0000 0029 4515 0242

5.

Storno poplatky pri odhlásení z kurzu:

6 dní pred začiatkom kurzu……………………………………….0% z kurzovného

4   dní pred začiatkom kurzu……………………………………..50% z kurzovného

3   dní pred začiatkom kurzu……………………………………..80% z kurzovného

Bez odhlásenia….…….….………………………………………..…..100% z kurzovného

Účastník ktorý sa odhlási počas trvania kurzu, nemá nárok na vrátenie kurzovného

6.

ČO SI PRINIESŤ NA KURZ

 • protišmyková obuv, aby pri bazéne nedošlo k úrazu. Tú musia mať všetci dospelí a chodiace deti, ktoré prídu
 • hygienické potreby (mydlo, telové mlieko alebo olej po kúpaní, hrebienok, …)
 • plienka 
 • uteráky (pre dieťatko aj pre rodiča)
 • plavky rodič 
 • plavky dieťa, nesmú byť jednorázové ale neoprénové s hrubou gumkou na brušku a na stehnách. U nás si ich viete kúpiť na 1.lekcii za 15 € . Kupujete si ich podľa toho koľko kg má dieťatko a používate až kým nevyrastie.
 • Výhody neoprénových plaviek: ☆Hrubá gumka okolo stehien a bruška zabezpečí aby pri „nehode“ ostalo vo vnútri to čo má
  ☆Neoprénovu plienku je možné opakovane ručne vyprať vo vlažnej vode (napr. pomocou sprchového gélu alebo mydla). Šetrite tak svoju peňaženku aj životné prostredie.
  ☆termoregulačná funkcia plienok – neoprén chráni Vaše dieťatko pred rýchlym ochladením a teplotnými rozdielmi.
  ☆Samostatnú jednorázovú plávaciu plienku už nebudete potrebovať. Aj Vaše dieťatko bude v pohodlí. Neoprén oproti jednorázovej plienke nenasakuje vodu, preto ani nezaťažuje a neobmedzuje dieťatko pri pohybe.
 • plavecká čiapka pre rodiča a deti s dlhými vláskami
 • plavecké okuliare (keď sa chcete potápať so svojim dieťatkom)