PLAVECKÉ JASLIČKY

pre detičky od 4 mesiacov V PRIVILEGE A NA BANKOVE

Ak hovoríme o dojčenskom plávaní, rozumieme pod ním skôr hru dieťaťa a rodiča. Bábätko si pri hre buduje pozitívny vzťah k vode. O to ľahšie si neskôr osvojí plavecké spôsoby. Zo skúseností vieme, že najväčšie problémy pri výučbe plávania majú staršie deti so strachom. Boja sa ponoriť tvár, vydýchnuť do vody, či si na ňu ľahnúť. Preto sa v lekciách plávania dojčiat a batoliat zameriavame práve na zvládnutie týchto základných plaveckých zručností. 

Všetky lekcie vedieme hravou formou prostredníctvom hier, básničiek, či pesničiek, z ktorých má dieťa radosť. Text a melódiu si vie spojiť s pohybom. Môžeme obmedziť zdĺhavé vysvetľovanie a už malé deti podľa riekanky vedia, aké cvičenie bude nasledovať. Ľahšie nadväzujeme na zvládnuté prvky a deti si rýchlejšie osvojujú nové cvičenia. Nadobudnuté zručnosti z predošlých kurzov ďalej rozvíjame a prehlbujeme

V prvých lekciách sa zameriavame na rozvíjanie dôvery medzi rodičom a bábätkom. Prirodzene nevynechávame zdravotný význam pohybu a cvičení vo vode. Vidíme ho najmä v posilňovaní celého telíčka a v budovaní imunity. Navyše – pohybom vo vode dieťatko získava podnety, s ktorými sa jeho neaktívny rovesník nestretáva. Deti, ktoré takéto lekcie absolvujú, získavajú oproti svojim rovesníkom mnohé výhody. Sú pohybovo zdatnejšie, prirodzeným spôsobom rozvíjajú svoj pohybový aparát, sú bystrejšie a vnímavejšie. Menej trpia bolesťami bruška, pretože pohybom sa zlepšuje trávenie ale tiež skvalitňuje spánok. Pravidelným otužovaním si zvyšujú obranyschopnosť. Deti celkovo lepšie napredujú a to aj deti s odchýlkami vo vývoji.držať dych, vydýchnuť do vody, splývať na brušku a chrbátiku, padať a neskôr skákať do vody, potápať sa a orientovať sa pod vodou.

V jednotlivých, na seba nadväzujúcich lekciách sa dieťa naučí zadržať dych, vydýchnuť do vody, splývať na brušku a chrbátiku, padať a neskôr skákať do vody, potápať sa a orientovať sa pod vodou.

Všetky lekcie prebiehajú pod vedením kvalitnej a certifikovanej inštruktorky. Neustále sa učíme, vzdelávame a inšpirujeme tak, aby sme boli stále lepší. Posúvame sa neustále vpred, pretože práca s každým dieťaťom je iná a vyžaduje si individuálny prístup. Jedinečnosť každého dieťatka plne rešpektujeme, prijímame a vieme sa prispôsobiť jeho potrebám.

Skupinový kurz plávania pre deti od 4 mesiacov prebieha 2x do týždňa, obsahuje 16 lekcií a trvá 2 mesiace. Lekcia trvá 30 minút a ako bonus po plávaní môžete využiť 50°C saunu, ktorá je prispôsobená deťom.

SAUNOVANIE má predovšetkým preventívny účinok a posilňuje imunitu. Dôležitá je pravidelnosť a dlhodobosť. Účinky sa prejavia postupne. Najbadateľnejšie sú, ak dieťatko navštevuje saunu 1x do týždňa minimálne 6 mesiacov. Saunovanie zlepšuje činnosť srdcovo-cievneho a dýchacieho systému, odstraňuje napätie a zmierňuje stres. Deti majú lepšiu odolnosť voči chrípke, znižuje sa u nich ochorenie horných dýchacích ciest a majú kvalitnejší spánok. Ale saunovanie nie je vhodné úplne pre každého. Do sauny nesmú chodiť deti s infekciou, s horúčkou, so srdcovým ochorením a opatrný treba byť aj pri astme. Doba pobytu v saune je cca 10 minút, záleží to od nálady dieťatka. 

CENA KURZOV:

PRIVILEGE:

2 x do týždňa stredy a štvrtky –

260 eur / 16 lekcií / 2 mesiace / 6 lekcií si môžete nahradiť z akéhokoľvek dôvodu

1 x do týždňa – 180 eur / 8 lekcií / 2 mesiace / 3 lekcie si môžete nahradiť

BANKOV SO SAUNOU:

2 x do týždňa utorky a štvrtky –

1.kurz – 310 eur / 16 lekcií / 2 mesiace / 6 lekcií si môžete nahradiť z akéhokoľvek dôvodu 

2.kurz – 300 eur / 16 lekcií / 2 mesiace / 6 lekcií si môžete nahradiť z akéhokoľvek dôvodu

3.kurz a všetky ďalšie 290 eur / 16 lekcií / 2 mesiace / 6 lekcií si môžete nahradiť z akéhokoľvek dôvodu

1 x do týždňa – 200 eur / 8 lekcií / 2 mesiace / 3 lekcie si môžete nahradiť

Chcete sa prihlásiť do kurzu?