Warning: Declaration of ET_Theme_Builder_Woocommerce_Product_Variable_Placeholder::get_available_variations() should be compatible with WC_Product_Variable::get_available_variations($return = 'array') in /data/5/c/5c7b6bc3-5733-428a-a567-627245dc0569/aquakids.sk/web/wp-content/themes/Divi/includes/builder/frontend-builder/theme-builder/WoocommerceProductVariablePlaceholder.php on line 8
Vanovy kurz AQUAKIDS pre bábätká od narodenia do 4 mesiacov

VAŇOVÝ KURZ

pre bábätká od narodenia do 4 mesiacov

DOČASNE POZASTAVENÉ

Pravidelnou príjemnou a láskyplnou hrou s rodičmi vo vode je bábätko psychicky a fyzicky tak uspokojené, že lepšie papá a spinká a celkovo dobre prospieva. Bábätko získava ideálnu príležitosť naučiť sa základným plaveckým zručnostiam v citlivej a láskyplnej náruči rodiča, hravou formou, bez stresu a nátlaku.

Vďaka výhodnej špecifickej hmotnosti svojho tela sa dokáže na hladine vznášať a akýkoľvek pohyb sa mu vykonáva ľahšie ako na suchu. Následkom zvýšenej aktivity dolných končatín sa mu zlepšuje črevná peristaltika, dochádza k lepšiemu uvoľňovaniu črevných plynov a netrpia toľko bolesťami bruška.

Bábätko je vo vode aktívnejšie a získava tak cenné pohybové skúsenosti. Pravidelným pohybom vo vode rozvíja rovnováhu, orientačné zručnosti, koordináciu pohybov a svojich svalov.

Plávanie je naviac jediným športom, s ktorým môžeme začať ihneď po narodení a stáva sa tak základom pre všetky ďalšie športy.

S inštruktorkou si dohodnete deň a čas plávania, ktorý je možné meniť podľa režimu bábätka. Prichádza k Vám do domáceho prostredia 1 x za týždeň. S bábätkom “plávate” v plne napustenej vani s teplotou vody 36°C-37°C. Začíname s 5 minútami “plávania” a postupne pobyt bábätka vo vode predĺžujeme. Prispôsobujeme to nálade dieťatka. Do ďalšej návštevy inštruktorky si rodičia naučené prvky skúšajú sami ešte aspoň 2x. Po „plávani“ vo vani dieťatko osušíme a inštruktorka ukáže rodičom relaxačnú masáž dieťatka. 

Počet lekcií v kurze 4, kurz trvá 1 mesiac.

 

Cena kurzu: 55 €

Chcete sa prihlásiť do kurzu?